Rendszerüzenet

KURUCZ CÉGCSOPORT – ÁLLÁSAJÁNLATOK

Az értékek megőrzése és kiválóságra törekvés nem csak az állattenyésztésben és élelmiszer előállításban alapelvünk, hanem kollégáink kiválasztásában is.
Cégcsoportunkban olyan elkötelezett munkatársakat keresünk akik hisznek abban, hogy hazai alapanyagból, hazai kezek által,
szakértelemmel és gondossággal, ízekben gazdag, egészséges termékeket és ezáltal maradandó élményeket kínálhatunk vásárlóinknak.

Azt gondoljuk, céljaink találkozhatnak. Bízunk benne, hogy hamarosan csapatunk tagjaként üdvözölhetjük.

Várjuk jelentkezését!

KURUCZ AGRO Kft.

> KURUCZ AGRO Kft. > Könyvelő

Könyvelő

Ebesi központi irodánkba mérlegképes könyvelő munkatársat keresünk.

Feladatok

* Bejövő számlák ellenőrzése, könyvelése
* Zárási feladatok ellátása
* Pénztár, bank könyvelése
* Számviteli analitikák egyeztetése
* ÁFA és egyéb bevallások összeállítása és benyújtása
* Adóhatóságokkal való együttműködés
* Egyéb számviteli és pénzügyi adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások

* Legalább 3 év könyvelésben szerzett tapasztalat
* Számítógépes ismeretek ( Word, Excel)
* Precizitás, önállóság, problémamegoldó képesség
* Mérlegképes könyvelői regisztráció
* Mezőgazdasági könyvelésben szerzett tapasztalat előny

Amit nyújtunk

* Utazási költség térítése