Rendszerüzenet

KURUCZ CÉGCSOPORT – ÁLLÁSAJÁNLATOK

Az értékek megőrzése és kiválóságra törekvés nem csak az állattenyésztésben és élelmiszer előállításban alapelvünk, hanem kollégáink kiválasztásában is.
Cégcsoportunkban olyan elkötelezett munkatársakat keresünk akik hisznek abban, hogy hazai alapanyagból, hazai kezek által,
szakértelemmel és gondossággal, ízekben gazdag, egészséges termékeket és ezáltal maradandó élményeket kínálhatunk vásárlóinknak.

Azt gondoljuk, céljaink találkozhatnak. Bízunk benne, hogy hamarosan csapatunk tagjaként üdvözölhetjük.

Várjuk jelentkezését!

KURUCZ AGRO Kft.

> KURUCZ AGRO Kft. > Logisztikai vezető

Logisztikai vezető

Sárrétudvariban lévő Húsüzemünkbe Logisztikai vezető munkatársat keresünk.

Feladatok

  • A vállalat logisztikai folyamatainak teljes körű tervezése, irányítása és ellenőrzése.
  • Az alapanyag ellátási lánc koordinálása és irányítása a termelés számára, beleértve az élőállatokat is.
  • A termeléshez szükséges segédanyagok beérkeztetésének tervezése, irányítása és ellenőrzése.
  • A késztermékek partnerek felé működtetett logisztika rendszerének tervezése, a fuvarok szervezése, irányítása és ellenőrzése.
  • A fuvarszervezéssel és a fuvarozással kapcsolatos dokumentációk ügyintézésének irányítása és ellenőrzése.
  • Szoros együttműködés kialakítása a kapcsolódó területekkel (pl.: műszak, kereskedelem, termelés).
  • A készletek folyamatos nyilvántartása és ellenőrzése.
  • A göngyöleg készletek nyilvántartása, kezelése, mozgatása és karbantartása.
  • A minőségbiztosítási elvárások betartása és betartatása.
  • A raktári informatikai rendszerek működtetése, karbantartása és ellenőrzése.
  • A hatósági ellenőrzésekre, a kereskedelmi és tanúsítói auditokra való felkészítése az irányítása alá tartozó területeknek és személyes részvétele az ellenőrzéseken.
  • Munkájához kapcsolódó jelentések készítése.

Elvárások

  • Hasonló területen szerzett több éves tapasztalat
  • Szakirányú végzettség
  • Microsoft Office magas szintű ismerete
  • Rugalmasság, pontosság
  • Problémamegoldó képesség
  • Önállóság

Előnyt jelent

Angol vagy német nyelvtudás

Amit nyújtunk

  • Versenyképes bér (megegyezés szerint)
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Rugalmas munkaidő
  • Kedvezményes termékvásárlás